Белчев изригна: Противникът само лежеше и бавеше времето! Не се игра футбол през второто полувреме

0

Старши треньорът на ЦСКА-София – Стамен Белчев – сподели мнението си за равенството 2:2 с Етър.

„Не реализирахме ситуациите, които имахме. Не успяхме да сме малко по-уверени пред вратата на съперника.

Нормално е победата над Базел да ни донесе радост, а днес мачът да е нервен, тъй като през второто полувреме не се играеше футбол, което е жалко. Противникът само лежеше, бавеха времето. Това не е добре за българския футбол.

Имаше моменти, в които се чувстваше умората. Но до последно търсихме победата. Доволен съм.

През първото полувреме Етър се възползваха от три ситуации – два гола и една греда. Трябва да сме по-концентрирани пред нашата врата.

Имаше моменти, когато позиционирането на нападателите ни не беше добро“, коментира Белчев.