Тунчев: Куца ни реализирането на гол! Виждам израстваме в нашия отбор

0
aleksandar tunchev
Снимка: fcarda.bg

Старши треньорът на Арда – Александър Тунчев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Черно море на „Тича“.

„Черно море е доста добър отбор. Може би първите 10-15 минути не успяхме да се ориентираме добре, след това бяхме напълно равностойни. Създадохме няколко ситуации, но ни куца реализирането на гол. Тунгара имаше ситуация, Стаси също. Допуснахме грешка, която ни костваше попадение в нашата врата.

Не отправяме достатъчно удари към противниковата врата. Опитваме се с повече подавания да стигнем до противниковата врата. Казах и на полувремето, че трябва да шутираме повече. Създаваме ситуации, като изключим мача с Левски. Просто не можем да вкараме гол. Не мисля, че има напрежение върху това.

Виждам израстваме в нашия отбор. Играхме като колектив, помагахме си един на друг. Това няма как да не ме радва. Не допускахме кой знае какви ситуации пред нашата врата“, коментира Тунчев.