Дубълът на Левски удари третия отбор на ЦСКА 1948 в края (ВИДЕО)

0
levski 2 dubal

Вторият отбор на „Левски“ победи с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ третият отбор на „ЦСКА 1948“ в мач от 33-ия кръг в Югозападна Трета лига.

Борислав Рупанов откри резултата за „сините“ в 52-та минута след подаване на Виктор Добрев, но гостите успяха да изравнят. В 87-та минута Калоян Петков вкара победния гол за „Левски“ след подаване на Георги Христанов.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на шесто място в класирането с 46 точки.

„Левски II“: 12. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Слави Чакъров, 5. Виктор Любенов, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (84 – 19. Кристиан Красимиров), 8. Борислав Рупанов (к), 9. Преслав Бачев (70 – 20. Калоян Петков), 10. Кристиян Йовов (75 – 18. Георги Христанов), 11. Виктор Добрев.