Несебър отнесе Созопол за едно полувреме (ВИДЕО)

0
nesebar sozopol

Несебър разгроми Созопол в мач от XXXIII кръг на Трета лига – Югоизток. На собствения си стадион „делфините“ се наложиха с повече от категоричното 5:0. Интересно е, че всички попадения паднаха още през първото полувреме. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Несебър поведе още в 6-ата минута. След успореден пас отдясно, Никола Гавов от непосредствена близост прати топката в опразнената врата за 1:0.

В 13-ата минута „делфините“ удвоиха аванса си. Кристиян Парашкевов засече неспасяемо с глава центриране от корнер за 2:0.

Само 240 секунди по-късно домакините оформиха класиката в резултата. Никола Гелин получи пас във вратарското поле и без проблеми засече в мрежата за 3:0.

В 33-ата минута авансът на Несебър набъбна. Валентин Сливов бе изведен зад гърба на защитата на гостите и от 20-ина метра много технично копна над излезлия напред вратар за 4:0.

Едва 5 минути след това Никола Гавов засече с глава центриране в наказателното поле за крайното 5:0.