ЦСКА 1948 писа „отличен“ на Дреновец (СНИМКИ)

0
Снимка: ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 е на 1/8-финал за Купата на България. „Армейците“ преодоляха без проблеми третодивизионния Дреновец, побеждавайки го с 6:0.

ЦСКА 1948 започна ударно мача. Още в 8-ата минута Бастунов засече пас по земя за 0:1.

240 секунди по-късно столичани удвоиха аванса си. Станислав Белчев си отбеляза автогол, след като опита да изчисти.

В 17-ата минута резултатът придоби класическо измерение. Васил Шопов направи 3:0 с удар около точката за изпълнение на дузпа.

В 28-ата минута авансът на ЦСКА 1948 набъбна. Бастунов получи в наказателното поле, преодоля двама футболисти на домакините и с удар покрай вратаря направи 0:4.

В последната минута на полувремето Топузов бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Андон Гущеров бе точен за 0:5.

През втората част „армейците“ видимо напалиха темпото. Все пак, 120 секунди преди края на мача, те стигнаха до крайното 0:6. Попадението бе дело на Денислав Александров.