Станислав Генчев: Винаги има какво да се желае, защото днес изпуснахме доста положения

0
stanislav genchev

Старши треньорът на Крумовград Станислав Генчев даде мнението си след победата на своя тим над Локо (Пд). “Сините” се наложиха с 4:1 над “смърфовете” и удължиха дългата си серия без загуба.

“Искам да поздравя футболистите за начина, по който изиграхме мача. Победата е изразителна, точно както искаме. Важното е футболистите да изпитват удоволствие. Винаги е добре, когато поведеш, още повече в началото на мача. Локо (Пд) е добър отбор с добър треньор, нормално е в началото да е по-равностойно. Вторият гол отвори мача, имаше много пространства и условия за контраатака. Аз съм доволен от играта на нашия отбор.

Винаги има какво да се желае, защото днес изпуснахме доста положения, но това е част от играта. Много държа на бърз преход от защита в атака. Вкарахме 2 гола от статични положения, което ме прави щастлив.

При 3:1 бях спокоен, че ще вкараме гол. Дори и без червения картон щяхме да им вкараме четвърти гол. Вече дали те щяха да ни вкарат втори не знам.

Досега новак не е записвал толкова голяма серия без загуба. Футболистите също придобиват самочувствие от това.

Трябва да играем по същия начин, като днес и да не се притесняваме, че играем срещу ЦСКА в софия. Искаме да завършим без загуба сезона.

Днес е 10 май и разговори между мен и Левски не е имало”, заяви Генчев.