Дубълът на Локо Пд с класика срещу Димитровград

0
-
-

Отборът на Локомотив-2 постигна убедителна победа над Димитровград в Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Марчо Дафчев и Христо Колев надвиха гостите с 3:0.

“Черно-белите” имаха комфортен аванс след само 18 минути игра. В 9-ата минута Александър Колев изведе Георги Мавродиев на добра позиция, играчът на Локомотив стреля и не сбърка за 1:0. В 13-ата минута пловдивчани удвоиха своята преднина. Отново Колев асистира на Мавродиев за 2:0. Резултатът стана класически в 18-ата минута. Александър Колев подаде на Васил Църцев, който се разписа за 3:0.

През втората част срещата се изнерви, като основно гостите недоволстваха от дадени отсъждания на съдията. И двата тима претендираха за дузпи в различни сутиации, но реферът не уважи техните искания.

Следващата събота Локомотив-2 гостува на Загорец в Нова Загора.