Юношите на Левски с нова убедителна победа в Елитната група

0

Левски победи като гост Национал София с 5:2 в среща от 25-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Преслав Бачев даде аванс на „сините“ в 18-ата минута със страхотен удар от 25 метра, а попадението му е сериозна заявка за номер 1 в нашата класация „Топ 5“.

7 минути по-късно Адриан Райчев се възползва от грешка в защитата на противника и покачи резултата на 2:0.

Минута преди края на полувремето Национал все пак намали изоставането си след красиво попадение на Калоян Стрински.
В началото на второто полувреме Левски отново поведе с два гола, а в релизатор се превърна Никола Бандев, който бе най-съобразителен след изпълнение на корнер.

Левски U17, Национал U17
В 54-та минута главният съдия отсъди дузпа за Национал, а капитанът Калоян Соколов я превърна в гол. До края на мача Левски стигна до още две попадения, дело на Любомир Тодоров – първо в 62-рата минута той засече центриране на Адриан Райчев, а в 71-вата оформи и крайния резултат в мача.