Ветераните на Септември громят на турнир в Симитли

0
septemvri veterani

През втория ден на първия майски футболен турнир за ветерани в община Симитли един срещу друг застанаха отборите Симитли и Сборен. Петър Бандев се превърна в екзекутора на сборната формация, като наниза 4 попадения във вратата на противника за победата с 6:1 на стадиона в село Крупник.

Той е бивш футболист на Беласица, Пирин Благоевград, Марек и Септември. В момента е наставник на юношите старша възраст на отбора от Симитли. А сред съотборниците му в отбора на ветераните личаха и имената на Антон Бачев, Спас Стоименов, Тодор Лулейски, Пламен Скендерски и Димитър Треновски.

С два гола на Бандев още до 13-тата минута Симитли поведе с 2:0. Към края на първата част Васил Маламов-Майстора отбеляза за класическото 3:0. При атака на Сборния отбор, вратарят Георги Стефанов, който се включи и играта напред, след лека контузия на играч от отбора си, реализира единственото попадение за 3:1.

Веднага след почивката Бандев добави още два гола в актива си. Последното 6-то попадение за Симитли беше отбелязано от Юлиян Борисов, това беше и крайният резултат.