Мачовете по телевизията днес

0
мачовете

В родния ефир

10:00 Република Корея – Китай, Купа на Азия, девойки 2024, Малък финал Нова спорт
13:30 Сасуоло – Каляри, Италия, Серия А Ринг
14:00 Япония – Северна Корея, Купа на Азия, девойки 2024, финал Нова спорт
15:00 Кроули Таун – Крю, Англия, Лига 2, плейоф Диема спорт 2
15:30 ПСВ Айндховен – Валвайк, Нидерландия, Ередивизие MAX Sport 1
16:00 Монца – Фрозиноне, Италия, Серия А Ринг
16:00 Удинезе – Емполи, Италия, Серия А MAX Sport 3
18:00 Арсенал – Евертьн, Англия, Висша лига Диема спорт
18:00 Манчестър Сити – Уест Хем, Англия, Висша лига Диема спорт 2
18:00 Ливърпул – Уулвърхемптън, Англия, Висша лига Диема спорт 3
18:00 Челси – Борнемут, Англия, Висшата лига Нова спорт
19:00 Интер – Лацио, Италия, Серия А MAX Sport 3
20:00 Арис – ПАОК, Гърция, Суперлига Нова спорт
20:00 Мултигол, Ла Лига МАХ Sport 4
20:30 Черно море – Лудогорец, България, Първа лига Диема спорт
21:45 Рома – Дженоа, Италия, Серия А MAX Sport 3
22:00 Лига 1, комбинирано предаване Диема спорт 2
22:00 Лил – Ница, Франция, Лига 1 Диема спорт 3
22:00 Тулуза – Брест, Франция, Лига 1 Нова Спорт

По сателита

12:00 Урал – Оренбург, Русия, Премиер лига Arena Premium 2 Сърбия
13:00 Черкаси – Заря Луганск, Украйна, Премиер лига OneFootball
13:30 Краковия – Ракув, Полша, Екстракласа Arena Sport 1 Хърватия
14:15 Спартак Москва – Рубин, Русия, Премиер лига Arena Premium 1 Сърбия
14:30 Серкъл Брюж – Сен Жилоаз, Белгия, Лига Про Arena Sport 8 Хърватия
15:00 Бромапойкарна – Норкьопинг, Швеция, Алсвенскан Discovery+ Extra 3
15:00 Хамарби – АИК Стокхолм, Швеция, Алсвенскан Discovery+ Extra 1
15:00 Одензе – Рандерс, Дания, Суперлига OneFootball
15:30 Фейенорд – Екселсиор, Нидерландия, Ередивизие Nova Sport 1 Гърция
16:30 A3 Алкмаар – Утрехт, Нидерландия, Ередивизие Astro SuperSport 1
15:30 Витес – Аякс, Нидерландия, Ередивизие ESPN 4 Нидерландия
15:30 Днепър-1 – Шахтьор Донецк, Украйна, Премиер лига OneFootball
16:00 Теплице – Храдец Кралове, Чехия, Първа лига P2TV Fotbal Чехия
16:00 Варта Познан – Легия Варшава, Полша, Екстракласа Arena Sport 5 Хърватия
16:30 Елверсберг – Карлсруе, Германия, Втора Бундеслига Sку Sport Bundesliga 10
16:30 Гройтер Фюрт – Шалке, Германия, Втора Бундеслига Sку Sport Bundesliga 6
16:30 Оснабрюк – Херта, Германия, Втора Бундеслига Sку Sport Bundesliga 9
16:30 Фортуна Дюселдорф – Магдебург, Германия, Втора Бундеслига Sку Sport Bundesliga 7
16.30 Хамбургер – Нюрнберг, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 5
16:30 Хановер – Холщайн Кил, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 4
16:30 Ханза – Падерборн, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 3
16:30 Веен – Санкт Паули, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 2
16:30 Кайзерслаутерн – Брауншвайг, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 8
16:30 Ростов – Балтика, Русия, Премиер лига Arena Sport 2 Сърбия
17:00 Крикиума – Палмейрас, Бразилия, Серия А MATCH! Futbol 2
17:30 Варнамо – Калмар, Швеция, Алсвенскан Discovery+ Extra 4
17:30 ГАИС – Елфсборг, Швеция, Алсвенскан Discovery+ Extra 2
18:00 Шефилд Юнайтед – Тотнъм, Англия, Висша лига Arena Sport 6 Сърбия
18:00 Брайтън – Манчестър Юнайтед, Англия, Висша лига Arena Sport 3 Сърбия
18:00 Брентфорд – Нюкасъл, Англия, Висша лига Arena Sport 8 Сърбия
18:00 Лутън – Фулъм, Англия, Висша лига Arena Sport 4 Сърбия
18:00 Кристъл Палас – Астън Вила, Англия, Висша лига Arena Sport 9 Сърбия
18:00 Бърнли – Нотингам, Англия, Висша лига Arena Sport 7 Сърбия
18:00 РБ Залцбург – ЛАСК Линц, Австрия, Бундеслига Sport 2 Украйна
18:00 Рапид Виена – Хартберг, Австрия, Бундеслига Sky Sport 1 Австрия
18:00 Щурм Грац – Клагенфурт, Австрия, Бундеслига Sky Sport 2 Австрия
18:00 Чешке Будейовице – Яблонец, Чехия, Първа лига 02TV Sport 5 Чехия
18:00 Хайдук Сплит – Горица, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
18:15 Кечкемет – Залаегерсег, Унгария, NB1 M4 Sport+
18:30 Олимпия Любляна – Браво, Словения, Първа лига Sport TV1 Словения
18:30 Видзев – Лех Познан, Полша, Екстракласа Canal+ Sport 3 Полша
19:00 Галатасарай – Фенербахче, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
19:00 Ахмат Грозни – Зенит, Русия, Премиер лига МАТСН! Premier
19:30 Андерлехт – Брюж, Белгия, Лига Про Arena Sport 10 Сърбия
20:00 Панатинайкос – Олимпиакос, Гърция, Суперлига Cosmote Sport 3
20:00 АЕК Атина – ПАС Ламия, Гърция, Суперлига Cosmote Sport 2
20:00 Атлетик Билбао – Севиля, Испания, Ла Лига Arena Sport 3 Сърбия
20:00 Барселона – Райо Валекано, Испания, Ла Лига Arena Premium 2 Сърбия
20:00 Виляреал – Реал Мадрид, Испания, Ла Лига Arena Premium 1 Сърбия
20:00 Атлетико Мадрид – Осасуна, Испания, Ла Лига Arena Premium 3 Сърбия
20:00 Гранада – Селта, Испания, Ла Лига Arena Sport 5 Сърбия
20:00 Бетис – Реал Сосиедад, Испания, Ла Лига Arena Sport 4 Сърбия
20:00 Кадис – Лас Палмас, Испания, Ла Лига Arena Sport 6 Сърбия
20:00 Валенсия -Хирона, Испания, Ла Лига Arena Sport 1 Сърбия
20:00 Майорка – Алмерия, Испания, Ла Лига Arena Sport 8 Сърбия
20:30 Осиек – Риека, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
21:00 Рапид Букурещ – ФКСБ, Румъния, Суперлига Digi Sport 1 Румъния
21:15 Ференцварош – Уйпещ, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
22:00 Ланс – Монпелие, Франция, Лига 1 Arena Sport 6 Сърбия
22:00 Лион – Страсбург, Франция, Лига 1 Arena Sport 10 Хърватия
22:00 Монако – Нант, Франция, Лига 1 Arena Sport 3 Сърбия
22.00 Реймс – Рен, Франция, Лига 1 Arena Sport 7 Сърбия
22:00 Льо Авър – Марсилия, Франция, Лига 1 Arena Sport 5 Сърбия
22:00 Метц – ПСЖ, Франция, Лига 1 Arena Premium 3 Сърбия
22:00 Лориан – Клермон, Франция, Лига 1 beIN Sports MENA Xtra 3
22:00 Атлетико Минейро – Баия, Бразилия, Серия А Sport 1 Израел

Ас на Левски се договорил с европейски гранд