Валентич: Много скоро ще бъдем още по-силни! Понякога имам чувството, че сме в ролята на юношески отбор

0
Снимка: chernomorepfc.bg
-
-

Старши треньорът на Ботев (Пд) – Азрудин Валентич – сподели мнението си за загубата с 2:3 от ЦСКА-София.

„Понякога имам чувството, че сме в ролята на юношески отбор, който играе много силно, създава положения, но не може да стигне до гола. Знам, че сме много силен отбор. Знам, че сме близо до ЦСКА, които пък са близо до Лудогорец. Имаме много млади футболисти, които ще израстват и тепърва ще взимат по-верните решения. През второто полувреме ЦСКА се постара да убие темпото, а ние сме тим, който предпочита да играе бързо, да има динамика. След третия гол на ЦСКА съм доволен от начина, по който реагирахме. Моите футболисти играха енергичен футбол. Имаше накъсвания на играта и в крайна сметка имаше само 4 минути добавено време. Моята работа не е да коментирам съдиите. Днес не спечелихме, защото имахме положения през първата част, но не вкарахме. Мисля, че се подобряваме с всеки двубой, а и сме с един от най-младите отбори. Много скоро ще бъдем още по-силни.

ЦСКА разчита на по-директен футбол от нашия. Когато не успеем да упражним нашия стил на игра, страдаме в отбрана. Реакцията ни в края на срещата, обаче бе похвална. Платихме цената на  грешките си пропуските през първото полувреме“, коментира Валентич.