Саяна вкара 4 на Борислав и е на точка от върха

0

Саяна Хасково победи като гост с 4:1 Борислав в Първомай в среща от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. С тади победа тимът от Хасково остана на точка зад лидера Левски Крумовград.
До 30-та минута червено-белите вкараха 4 безответни гола на домакините. Головата сметка откри Ангел Здравчев в 9 минута. Десет по-късно Тейнур Марем отбеляза от дузпа. В 24 минута Димитър Алексиев заформи класиката 0:3. Вълчан Чанев заби и четвърти гол във вратата на първомайци. В самия край на първото полувреме домакините се отсрамиха с гол за крайния резултат.

През втората част нивото спадна и до нов гол в нито една от двете врати не се стигна. През есенния дял във втория кръг на трета лига хасковлии отново победиха първомайци с 3:0. Единственият контузен в отбора на хасковлии е Виктор Петров, а следващият мач е на Ямача на 6-ти март от 14.00 часа с “Гигант” (Съединение).

Беласица с нова класическа победа(ВИДЕО)