Петър Колев: Няколко човека не успяха да се събудят! Ще си направя изводите за някои играчи

0
Снимка: beroe.bg
-
-

Старши треньорът на Берое – Петър Колев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Ботев (Вр).

„Изиграхме доста слабо първо полувреме, имайки предвид загубените единоборства. Не успяхме да се приспособим към тежкия терен. Допуснахме 3 контри, от които получихме гол. Опитахме да водим играта, имахме и 2 чисти ситуации, които не реализирахме. Няколко човека не успяха да се събудят в този ранен час на мача.

Второто полувреме внесохме определени корекции. Бяхме по-активният отбор, този, който искаше, но беше изключително трудно, защото домакините с голямо себерездаване и накъсване на играта в определени моменти успяха да ни победят.

Имахме натиск, имахме и удари, но не стигнахме до чисто положение. Второто полувреме не мога да съм недоволен от желание, старание и битка, но ни липсваше завършващият удар.

Не е нормално да има такава разлика откъм резултати между мачовете у дома и като гости. Днес бяха няколко факторите, които ни попречиха. Ще анализирам мача в детайли. Ще си направя изводите за себе си и за някои играчи.

Левски е много добър отбор, с много добър треньор. Мисля, че ще се получи оспорван мач. Имаме своите аргументи. Нашата публика заслужава да завършим годината с победа вкъщи“, коментира Колев.