Пардю: Финалът ще фантастичен двубой с изключително страстни привърженици от двете страни

0
Снимка: cska.bg

Старши треньорът на ЦСКА-София – Алън Пардю – сподели мнението си за победата с 3:1 над Славия.

„Труден резултат е да водиш с 3:0. През втората част те вкараха трима-четиримата си най-добри и се радвам, че играхме добре в защита. Първото полувреме бяхме отлични.

Имахме доста жълти, червени картони и доста наказания. Исках днес да покажем, че  Лам и Мухар могат да играят добре, без да получат жълт картон, да играем добре и да спечелим. Днес си подпечатахме второто място и това снема част от напрежението. Сега има финал, за който да мислим. Ще бъде страхотно събитие. Изминахме много години, откакто не сме играли с Левски на финал. Дано нашите фенове са щастливи и да сме им доставили усмивки след загубата от Лудогорец. Това беше моя загуба. Не играхме добре в онзи мач и няма да допусна отново такава грешка.

Горд съм и за мен е привилегия да съм треньор на ЦСКА в този мач. Играчите свършиха своята работа, за да стигнат до финала. Предстои фантастичен двубой с изключително страстни привърженици от двете страни. Ще е страхотен случай. Имаме 8 дни да се настроим, играчите да разберат част от нещата, които искам да виждам. Не мисля, че ще сме перфектни срещу Левски, но ще сме в много по-добро състояние.

Турицов го предпазихме. Става въпрос за крамп.

Надявам се, че нашите фенове ще застанат зад нас във финала и ще ни подкрепят. Този период не е перфектен за нас – смяна на мениджъра, смяна на стила – трудно е за играчите, но ние сме заедно. Знам колко е важен финалът за привържениците“, коментира Пардю.