ИЗУМИТЕЛНО! Левски пусна фланелка на Миланов на търг и за 30 мин. стигна близо 1000 лева

0

Левски продължава с традицията след всеки свой мач да обявява фланелка на един от футболистите на търг. Днес това е тази на Георги Миланов от мача за Купата на България срещу Септември, спечелен с 2:0. Именно полузащитникът вкара едно от попаденията за успеха.

Търгът стартира в символичния час 19:14 с начална цена от 100 лева. Изумително, след точно 30 минути вече се появи оферта от 900 лева, която засега е и най-високата.

„💙 Левскари, в деня на националния ни празник пускаме петия търг с фланелка на футболист на „Левски”, а в главен герой влиза футболистът ни с №7 Георги Миланов.
⚽ Той отбеляза второто попадение в четвъртфиналния сблъсък от турнира за Купата на България срещу „Септември” при победата на „Левски” с 2-0.
💙 Радваме се, че Миланов се завръща с гол в официален мач на „сините” след контузията в края на миналата година и вярваме, че ще ни радва с добра игра и с още попадения в бъдеще!
✨Както вече добре знаете, търгът се провежда само в официалната фейсбук страница на клуба.
🔵 Всеки, който се включи в наддаването, ще помогне на кампанията „Левски е вечен“.
⏱ Край на търга: 16.00 часа, 05.03.2022 г.
📲 Участникът, който е предложил най-висока сума с коментар под поста, ще получи фланелката.
✅ Начална цена: 100 лева.
💸 Стъпка за наддаване: 20 лева.
#ЛевскиЕВечен“, написаха от Левски на страницата си във Фейсбук.