И това го има -рефер даде 4 дузпи на Рейнджърс, Стиви Джи иска 5-та!(ВИДЕО)

0

Глазгоу Рейнджърс не срещна никакви проблеми с гостуващия Сейнт Мирън и постигна разгромна победа с 4:0, като по този начин се доближи на 3 точки от вечния си съперник Селтик, който оглавява класирането в шотландското първенство. Двубоят на „Айброкс“ ще се запомни отсъдените 4 дузпи в полза на домакините. Три от тях бяха реализирани.Реферът Андрю Далас посочи бялата точка още в 3-ата минута и защитникът Джеймс Таверние откри резултата. В средата на полувремето „сините“ получиха втора дузпа, която обаче Таверние пропусна. Футболистът на Рейнджърс получи шанс да поправи грешката си в 55-ата минута, когато Таверние се разписа за 2:0. Последният наказателен удар беше отсъден в 80-ата минута и ветеранът Джърмейн Дефоу заби втория си гол с екипа на шотландския гранд. Малко по-късно Райън Кент оформи крайното 4:0 с единственото попадение от игра.