Голяма изненада в мач с 6 гола: Несебър се препъна в Борислав край морето (ВИДЕО)

0
nesebar borislav parvomai
-
-

Несебър допусна сериозна изненада при домакинството си на Борислав (Първомай). Лидерът в класирането на Трета лига – Югоизток стигна само до точка, след като последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 3:3. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

„Делфините“ поведоха в средата на първото полувреме. Валентин Сливов центрира отляво, а в наказателното поле Трайо Грозев засече с глава за 1:0. Скоро след това Николай Костов със страховит шут от над 20 метра порази горния ляв ъгъл на вратата за 2:0. До края на частта гостите успяха да върнат едно попадение. Иван Аврамов центрира от фал, а негов съотборник засече неспасяемо с глава за 2:1.

През втората част гостите стигнаха до пълен обрат, повеждайки с 3:2. „Делфините“ натиснаха сериозно своя съперник и стигнаха до дузпа, която обаче бе пропусната от Трайо Грозев. Морският тим се добра до равенството чак в продължението на мача. Центриране от дълбочина на Николай Костов стигна в наказателното поле до Виктор Янев, който с прецизен удар реализира за крайното 3:3.