Фенове на ЦСКА-София изригнаха: Тотално унижение! ГГ, кога ще разбереш, че ЦСКА не е Ловеч? Всичко от Литекс вън!

0

Феновете на ЦСКА-София, регистрирани в cska.bg/forum, споделиха своите гледни точки след мача от първия кръг на първенството, в който любимците им стигнаха само до 2:2 срещу ЦСКА 1948. „Тема спорт“ публикува малка част от тях:

Cruze: Тотално унижение. Тея шматки, събирани от кол и въже, за малко не ни биха, а дори не играеха затворено, както всички очаквахме.

ЦСКА София: 5 години експерименти и гавра с армейския клуб ми стигат, няма как така да изглежда ЦСКА. СРАМ!

RedWarrior: Поне на трибуните се знае, кой е ЦСКА!

ЦСКА_Армията_№1: Един огромен срам. Нулево израстване за 4 години…

Побойчо ЧерВенков: Старият извод – всичко от Литекс ВЪН!

Own: Абсолютен провал! Измисленият отбор на цеката излезе да не загуби, и го постигна. Нашите момчета бяха изключително неадекватни – никаква мисъл.

Mazzini: Още от същата боза, дето я сърбаме последните години.

Etgecata: ГГ, кога ще разбереш, че има един-единствен треньор, който може да ни измъкне от блатото, и това е Стойчо Младенов. Кога ще разбереш, че ЦСКА не е Ловеч? Докога ще си играйкаме?

oshte-ot-dete: Нали разбирате, СС при Стойчо Младенов няма да има и гък.

Angoff: Аз не знам какъв трябва да си, за да правиш едно и също нещо 5 години подред. Почвам да губя всякаква надежда и да се заражда едно равнодушие в мен спрямо отбора, а от това по-лошо няма как да бъде. Пожелавам на Гриша Ганчев да се пребори за стадиона, да го построи и да ходи да си гледа старините на вилата с конете, а лицето С.С ще му управлява конюшната и ще му води магарета, лъжейки го, че са расови коне…

TomSawyer: Занев е разклатен в дефанзивен план, само маха с тея ръце. На Турицов някой да му напомни, че се говори не преди мача, а след него. Слаб мач, но поне за него има надежда.

Антов – хубаво е да виждам, че школата ни работи и произвеждаме не само добри футболисти, но и истински лидери на терена.

Тиаго, Ахмедов и Coy показаха желание, специално гамбиецът е страхотен играч, но когато трябва да вкарва, се нуждае от твърде много шансове.

Няколко думи и за Бусато, неговото присъствие като цяло е еманация на грешките в селекцията ни последните години. Няма нито рефлекс, нито излиза на високи топки, за пасовете му е излишно да се говори. И след изявите му през миналия сезон същият да ни пази, говори зле не само за треньора, а и за скаутското звено. Само като си спомня как се мяташе на дузпите на финала за купата, и ми става ясно, че нещо не е наред. Но както се казва, не е виновен този, дето яде баницата…

Vel Drag: Четирима изгонени от Разград, четири пенсионирани говеда, един 40-годишен – тези ни взеха X, а ако се бяха затворили по-добре, щяха и да ни бият. Мач, в който ние трябваше да покажем кои сме. Е, май показахме!

Peliforewer: Написах го много пъти, Стамен Белчев не е треньор за ЦСКА, той за Арда не става, те го върнаха пак в ЦСКА. Цял мач да не преместиш поне веднъж Енрике на удобното му ляво крило срещу Сашо Александров, който е с жълт картон, при 0:2 да седиш седнал на пейката и ако не беше контузията на Матей, едва ли щеше да направи и смяна през първото полувреме. Нашите футболисти трябваше да започнат този мач надъхани и да ги смачкат, вместо това от две атаки 0:2. За информация, през първите 45 мин. футболистите на ЦСКА направиха точно 3 нарушения, разбирате ли за какво става дума. Този мач беше Позор и Срам, а с коментарите си след мача лицето Стамен Белчев трябва да си заминава с 200 от „Армията“.

Tsetso: Тия, които се нахвърлят на Белчев, не я разбират много тая игра. Единственото спорно решение е лявото ни крило.

Joni: Нищо неочаквано. Слаби футболисти, треньор, който не отива на ЦСКА, общо взето, едно и също всяка година.

Bobby: Оправданията отдавна се изчерпаха.

Sunset: Много жалък мач. От всички точно този трябваше да бъде взет, и то категорично. Никакъв дух, никаква игра, чак в 83-тата минута направихме нещо футболно. След мача даже имаше хора, които пляскаха на тая пародия. Съжалявам, но когато пляскаш на всичко, се превръщаш във всеяден добитък. Добре, че падна един случаен гол (без положение) първото полувреме, за да останем в мача и да изравним. Изравнихме и спряхме. Абсолютен срам.