Дубълът на Пирин падна злощастно от Пирин ГД

0

Пирин II загуби с 1:2 домакинството си на Пирин (Гоце Делчев) от 2-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Двубоят се игра на стадион „Мусала“ в град Рила, който наскоро получи лиценз за третото ниво на българския футбол и бе наблюдаван от над 200 зрители. Въпреки поражението, което дойде с допуснат гол три минути преди края, младите футболисти на „орлетата“ изиграха силен мач и направиха крачка напред в игрово отношение в сравнение с първата среща срещу Оборище (Панагюрище).

Домакините започнаха мача по впечатляващ начин и Мариян Вангелов откри в 6-тата минута след изпълнение на корнер и разбъркване в наказателното поле.

Момчета на Радослав Бачев показаха добра игра и водеха в резултата след първата част, но не успяха да запазят своята преднина. За гостите два гола отбеляза бившият футболист на ЦСКА Павел Головодов, като вторият от тях падна в 87-ата минута.