Балкан излъга Рилецо в края на мача

0

Балкан (Ботевград) победи като гост Рилски спортист с минималното 1:0 в мач от 2-ия кръг на Югозападната Трета лига. Двубоят предложи повече битка в средата на терена и чистите положения почти липсваха. Все пак до попадение по-близо бе отборът на Балкан, след като Здравко Атанасов удари греда, а малко преди края на първата част Никослав Найденов изби топката от голлинията на своя тим . Минути преди края на мача обаче ботевградчани изненадаха своя съперник и вкарах победния гол в мача, като точен беше Калоян Бонев шест минути преди края на срещата.

Това бе втора поредна победа за възпитаниците на Иван Редовски и втора поредна загуба за Рилецо. В следващия кръг Балкан приема Банско у дома, а Рилски спортист ще гостува на Витоша Бистрица.