Божката Краев с втора загуба в Австралия(ВИДЕО)

0

Уелингтън Финикс с Божидар Краев в състава си загуби с 1:3 при гостуването на Сидни в мач от 10-ия кръг на А-лигата.Краев започна като титуляр и остана през всички 90 минути на терена, но този път не успя да помогне на своите съотборници.

Домакините поведоха с 1:0 с гол на Грант още в 11-ата минута.Уелингтън успя да изравни резултата чрез Барбарусес в 81-ата минута.Голове на Мак в 86-ата и Фабио Гомеш в добавеното време на мача донесоха победата за Сидни.

Уелингтън Финикс продължава да е лидер в А-лига с 20 точки, като може да бъде изместен от Мелбърн Виктъри, на който му предстои домакинство срещу Аделаида Юнайтед.

В следващия кръг Уелингтън Финикс гостува именно на Аделаида Юнайтед на 4 януари.