Ас на Лудогорец: Работата продължава! Готов съм за игра

0
-
-

Халфът Абел Анисе публикува снимка от залата за фитнес в спортния център на „Лудогорец Арена“. На нея той тренира, а под фотоса бе написал: „Работата продължава. Готов съм за игра“.

Мадагаскарецът бе привикан по спешност от треньора Стойчо Стоев, след като борбеният играч трябваше да има допълнителни дни почивка. Анисе взе участие в историческото представяне на Мадагаскар в тазгодишното издание за Купата на Африканските нации, което се провежда в Египет. Островната страна достигна до четвъртфиналите, където отпадна от Тунис с 0:3. Мачът се състоя на 11 юли, а Анисе игра през всичките 90 минути. По-рано в турнира халфът на Лудогорец реализира и историческото първо попадение за Мадагаскар в надпреварата -при равенството с Гвинея 2:2. Той взе участие и в петте мача, като нито веднъж не бе заменен от селекционера Дюпи.

Все още не е ясно дали Анисе ще попадне в групата на разградчани за реванша от първия квалификационен кръг за Шампионската лига срещу Ференцварош.