В Палермо посветиха победа на Чочев(СНИМКИ+ВИДЕО)

0
55957808 2529895027085354 6607475244053561344 n

Отборите на Козенца и Палермо завършиха 1:1 в среща от 30-ия кръг на Серия „Б“. Андреа Христов остана на пейката за домакините, а Ивайло Чочев се възстановява от операция и ще пропусне остатъка от сезона за Палермо.  56436491 2529925403748983 5196260243125829632 n
Попаденията паднаха преди почивката. Илия Несторовски откри за гостите от Сицилия в 19-ата минута. След гола македонският нападател се затича към тъчлинията и взе фланелка на Чочев, която показа на камерите. Преди началото на мача пък целият тим на гостите позира с фланелки с послание в подкрепа на българския национал.Даниеле Скиаудоне изравни в 36-ата минута след щастлив рикошет. През второто полувреме по-добрите положения бяха за Палермо, а в края Несторовски получи червен картон.
В класирането тимът на Чочев е на второ място с 50 точки – три по-малко от водача Бреша, който днес обърна с 2:1 Фоджа. Козенца е на 11-а позиция.