В 8-голово шоу: Левски със страхотен обрат срещу Славия в Столичното първенство

0

Юношите на „Левски“ до 14 години победиха 5:3 като гост връстниците си от „Славия“ в мач от 5-ия кръг на Столичното първенство.

Възпитаниците на треньора Милен Гаджев направиха страхотен обрат след като губеха в резултата с 1:3 до до 62-та минута, но в последните 10 минути стигнаха до победата. По два гола за успеха вкараха Денис Милетиев – в 24-та и в 68-та минути и Андрей Нешев – в 65-та и в 70-та минути. Едно попадение добави Ернан Ангелов в 61-та минута.

„Левски“ U14 е на първо място в класирането с 12 точки, колкото има и „Славия“, но „белите“ са и с мач повече.

„Левски“ U14: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев, 3. Реджеп Джугдан, 4. Георги Стефанов, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров (69 – 17. Денис Стоилков), 8. Ернан Ангелов (69 – 15. Калоян Митев), 9. Андрей Нешев, 10. Георги Камбитов (к) (55 – 18. Мартин Стоянов), 11. Денис Милетиев.