Треньорът на ЦСКА 1948: Важна победа, отиваме да бием и Монтана(ВИДЕО)

0

Наставникът на ЦСКА 1948 Петко Петков заяви, че е останал доволен от представянето на неговия тим през първото полувреме на мача с Кариана (Ерден). След почивката обаче е имало нервност и грешки в неговия състав, но все пак важното е, че победата е взета.“През първото полувреме нашият отбор доминираше, докато през второто доста се изнервихме. Допуснахме поредица от грешки, което създаде напрежение и не успяхме да намерим лицето си от първата част. Наясно бяхме, че 2:0 е коварен резултат и казах на момчетата, че трябва да запазим концентрацията, но за съжаление не се получи така. Грешките бяха индивидуални, след като противникът ни отбеляза гол. Победата е много важна за нас, за да придобием увереност в собствените сили. Ние градим един нов отбор и съм много доволен от това, което показахме през първото полувреме. Отиваме в Монтана за победа. Те са обигран отбор и все още нямат загуба”, каза Петков.