Роден национал титуляр при домакинска загуба на Специя в Италия(ВИДЕО)

0
maxresdefault 32

Отборът на Специя допусна домакинска загуба с 1:2 от Верона в срещата между двата тима от 24-ия кръг на Серия “Б”. Българският нападател Андрей Гълъбинов записа пълни 90 минути за своя тим, но не успя да се разпише.
Специя откри резултата още в 4-ата минута с гол на защитника Лука Мора. Верона обаче направи пълен обрат. В 25-ата минута Матия Закани изравни, а в 61-ата минута Самуел Густафсон донесе успеха на гостите.В друг мач от кръга Козенца се наложи с 2:0 над Кремонезе, но българинът Андреа Христов отново не влезе в игра за домакините.
След този кръг Специя заема 7-ото място в класирането с 34 точки. Верона пък се изкачи до 5-ото място с 36 точки. Козенца се отдалечи от опасната зона и се намира на 12-ото място с 27 точки, като се изравни по този показател със съперника си Кремонезе. Водач в класирането пък е Бреша с 43 точки.