Кристиано Роналдо избухна с хеттрик в Саудитска арабия(ВИДЕО)

0

Кристиано Роналдо отбеляза хеттрик при разгромната домакинска победа на Ал Насър срещу Ал Уехда с 6:0, след която отборът на португалеца събра 74 точки и спокойно се движи на второто място в първенството.

Още в 5-ата минута Роналдо откри резултата, като той се възползва от груба грешка на вратаря на гостите, който му поднесе топката на тепсия.

Седем минути пo-късно домакините стигнаха до втори гол. Марсело Брозович центрира, а Кристиано насочи топката в левия ъгъл с глава.

В 18-ата минута резултатът вече бе 3:0. Садио Мане намери Отавио в пеналтерията, а той преодоля Мунир с техничен прехвърлящ удар. В края на полувремето Мане покачи на 4:0 след изстрел, отправен извън наказателното поле.

В 52-ата минута Кристиано Роналдо завърши своя хеттрик. Той получи хубав извеждащ пас и с мощен удар не остави шансове на стража на гостите. Крайният резултат бе оформен две минути преди края на редовното време на двубоя след попадение на Мохамед Ал Фатил.