
Черноморец и Несебър завършиха 2:2 в първата си контролна среща от лятната подготовка. Проверката се игра на стадиона в Карнобат и предложи четири попадения, като и двата отбора демонстрираха добри моменти още в началото на подготовката си.
Двубоят беше излъчен на живо от KotaSport TV.
Несебър нанесе първия удар още с началния съдийски сигнал. В едва първата минута Рамис Исмаилов се възползва от открила се възможност и даде аванс на своя тим.
„Акулите“ реагираха бързо и в 16-ата минута възстановиха равенството. Красиан Колев завърши успешно атака на Черноморец и направи резултата 1:1.
Преди почивката бургазлии стигнаха и до пълен обрат. В 42-ата минута опитният Живко Петков се разписа за 2:1 и изведе своя тим напред.
След паузата двата отбора извършиха редица смени, а в 76-ата минута Несебър стигна до изравняване. Точен беше Олександър Клименко, който оформи крайното 2:2.
Така Черноморец и Несебър стартираха летните си подготовки с резултатно равенство, като проверката даде възможност на треньорските щабове да видят в игрова обстановка голяма част от футболистите, на които ще разчитат през новия сезон.
















