Национал на Локо (Пд) остава резерва в дербито с Лудогорец

0
parviz umarbaev

Халфът на Локомотив Пловдив Парвизджон Умарбаев може да остане на пейката за сблъсъка с Лудогорец в събота. Причината е участието му в националния отбор на Таджикистан, пише „Тема спорт“. Днес родината му гостува на Киргизстан в световна квалификация. Преди дни Умарбаев записа пълни 90 минути при загубата с 3:4 от Мианмар.

С оглед участието в двете срещи, дългите пътувания и умората, която ще е натрупана у халфа, той почти сигурно ще остане резерва.

Вчера малко повече почивка получи другият национал Димитър Илиев. Той така и не започна в мачовете на националния ни отбор с Парагвай и Чехия, като от днес ще се готви на пълни обороти със смърфовете.

Продължава записването на феновете за екскурзията до Разград за визитата на Лудогорец. Вече са напълнени 5 автобуса, като в сектора за гости се очакват близо 500 привържениците на Локо. Черно-белите са втори в класирането.