Кабаков вдигна червен картон на турска звезда,балканското дерби завърши без победител(ВИДЕО)

0

Балканското дерби между Турция и Сърбия завърши без победител.Двата отбора направиха 2:2 в среща от група 3 на Лига В от турнира Лига на нациите.Мачът бе ръководен от българския рефер Георги Кабаков.

Преди почивката Мерих Демирал изрита в главата Митрович, но арбитърът не видя ситуацията. През втората част домакините искаха дузпа, но той не уважи претенциите им.В края на двубоя Кабаков изгони Бурак Йълмаз за втори жълт картон.

Иначе сърбите поведоха с попадения на Сергей Милинкович-Савич (22) и Александър Митрович (49-дузпа), но домакините стигнаха до точката благодарение на головете на Хакан Чалханоглу (57) и Озан Туфан (76).
Така и двата тима останаха без победа. В класирането в групата води Русия със 8 точки, пред Унгария с 7. Турция има 3 точки, а Сърбия – 2.