Изненадите нямат край! Септември удари Берое (ВИДЕО)

0
septemvri beroe
Снимка: lap.bg

Септември поднесе поредната изненада в 21-ия кръг на Първа лига. На ст. „Васил Левски“, столичани победиха с 1:0 Берое. Старозагорци пък доиграха мача с човек по-малко, след като в 72-ата минута от игра бе отстранен Ерол Алкан.

След само 180 секунди игра Мандианго нанесе първия точен удар за Септември, но изстрелът му попадна право в ръцете на стража Перниш. Малко по-късно Иван Минчев опита да изненада Янко Георгиев с удар от сериозна дистанция, но топката прелетя над вратата.

Единственото попадение падна в 25-ата минута. Чандъров изведе Мандианго на голова позиция отляво в наказателното поле и той прати топката в мрежата с диагонален удар по земя.

Половин час след първия съдийски сигнал, Камбуров получи топката с гръб към вратата от Василев, завъртя се и стреля от 11 метра, но покрай лявата греда.

В 37-ата минута Георги Русев пробва центриране отдясно, което се превърна в удар, топката за малко да изненада Перниш, но срещна сглобката на вратата и излезе в аут.

Малко след началото на втората част, Василев нахлу отляво и подаде на Минчев, който продължи с едно докосване към Еуженио, но неговият изстрел от десетина метра мина покрай вратата.

В 54-ата минута Мандианго засече с глава центриране на Башлиев, но Перниш бе заел добра позиция и спаси. Чандъров пък бе оставен непокрит след центриране на Русев от фаул, но пропусна да реализира с глава.

В 72-ата минута Берое остана с човек по-малко. Ерол Алкан извърши грубо нарушение срещу Георги Стоичков в средата на терена. За провинението главният съдия Валентин Железов му показа втори жълт и съответно червен картон.