„Червени“ фенове: Когато всички гледат в една посока, нещата се получават! Друго си е, когато има подкрепа от трибуните

0
cska fenove 1
Снимка: cska.bg

Привържениците на ЦСКА-София бяха много щастливи след победата с 4:1 над Берое, като изразиха радостта си в социалните мрежи. Те очертаха и някои притеснителни елементи в червеното представяне. „Тема спорт“ представи част от мненията им след мача, изразени в официалната фейсбук страница на клуба.

Yasen Peychev: Слабо първо полувреме, безумна грешка, чудесни смени, много характер, желание и майсторство и заслужен успех. Де Нойер и Хайнц! Обрат немислим без сектор Г! Всички на „Армията“ следващия мач.

Milen Tserovski: Страхотен мач на Брадли, беше над всички. Ключово беше влизането на Хайнц, класа е това момче, пролича си за отрицателно време. Морено и Кареасо също за пореден път се включиха на ниво. Друг въпрос е, че трябва така да почваме мачовете си, а не да проспиваме едно полувреме. Чудесно начало на пролетта все пак!

Иван Чолев: Показахме характер, до 60-ата минута не показахме нищо, случайно или не, с тройната смяна ЦСКА демонстрира много различно лице и заприличахме на истински претендент за титлата. Надяваме се следващия мач да ги видим титуляри и да покажем такава игра от първата минута, не да чакаме да ни вкарат гол.

Angel Ivanov: Силни смени на Саша. За пореден път започваме вяло и немотивирано дори срещу слаб съперник. Добре, че Бусато пусна този гол, за да се осеферим. Личи си, че са натрупали въздух през подготовката. Де Нойер – машинка отляво. Ключът към титлата може да бъде топлата връзка между двамата норвежци.

Смилян Топузов: Само не мога да разбера защо продължава да дава шанс на Туфеджич и Жеферсон. Не мисля, че имат място в титулярния състав! Видя се, че след смените класата на отбора се вдигна значително.

Niky Nikolov: Браво. Три неща ме притесняват. 1.3ащо започваме да играем силно, след като ни отбележат? 2.Съдийството не беше изобщо като във Варна и Велико Търново. Това трябва да ни е сигнал. 3. Явно Караманджука започна рейдовете – толкова бавене, толкова лежане, толкова здраво ритане, явно нещата започват.

Искра Антонова: Друго си е, когато има подкрепа от трибуните!

Васил Витанов: 60 минути от същото: мъка, трагедия и нерви… После обаче точните смени и истинският червен дух, за мен най-добрите 30 мин. за този сезон. Ако по този начин, както последния половин час, започват мачовете, мисля че ще ги решаваме до почивката. Огромно значение изиграха и феновете, естествено!

Raymond Ramires: Отборът може понякога да не върви и да не сме на това познато ниво, но феновете показаха отново онази обичайна класа по трибуните.

Petyo Petrov: Те не са най-добрите футболисти (като единици), но аз лично като фен не съм виждал такъв отборен колектив (треньори, футболисти…) от романтичния сезон 2015/2016 г. Те са повече от отбор (хора, радост след победа, майтапи по време на интервюта и т.н.)

Gancho Gavazov: Когато всички гледат в една посока, нещата се получават! Благодаря ви футболисти и навиячи за добрия футбол и резултат.