БГ национал отново резерва в Италия в голямото дерби(ВИДЕО)

0

Голямото дерби на Серия „Б“ между Палермо и Бреша не излъчи победител – 1:1. Гостите стигнаха до равенството в последните секунди и по този начин запазиха лидерската си позиция в класирането, с точка повече от отбора на Ивайло Чочев. Българинът започна мача на резервната скамейка, но се появи в игра в 81-ата минута на мястото на Мато Яяло.Палермо имаше сериозно надмощие до почивката, но пропуски на Александър Трайковски лишиха тима от заслужена преднина. През второто полувреме домакините не спряха да търсят гола и в 79-ата минута най-после поведоха. Трайковски центрира от корнер, а друг македонец – Илия Несторовски, прати топката в мрежата.При този резултат Бреша тръгна напред и на два пъти се стигна до сериозни разбърквания пред вратата на Палермо. Домакините вече се чувстваха победители, но във втората минута на добавеното време опит за центриране на Лука Тремолада се превърна в удар, който изненада стража Алберто Бриньоли и топката се озова във вратата. Бреша вече има 43 точки, а Палермо е с 42.