Балкан разби Кюстендил! Треньор с червен картон,футболист с 3 шева,16 годишен бележи

0
balkan kyustendil

Балкан започна втория дял от шампионата с разгромна победа като домакин ФК Кюстендил с резултат 4-1.

Футболистите на Иван Редовски напълно през целия двубой, като още в 8-та минута Николай Миков се разписа с глава след отлично центриране на Павел Петков. В 21-та минута след ъглов удар, изпълнен от Павел Петков, Иван Алексиев улучи напречната греда, топката обаче се върна при Йордан Дамянов, който вкара красив гол със странична ножица. В 32-та минута юношата на Балкан Николай Миков получи умишлен удар с лакът в лицето, но главният рефер Иво Ценов му показа само жълт картон. Оказа се, че се е наложила лекарска интервенция, от която Миков се върна с три шева над лявото око. За недоволство от решението на рефера, треньорът на Балкан Иван Редовски получи червен картон. В последна минута на полувремето Павел Петков вкара трето попадение за Балкан след отличен самостоятелен рейд и техничен завършващ удар. Отново Петков увенча добрата си игра с четвърти гол през втората част след добра атака на Балкан.
В края на мача гостите стигнаха до почетно попадение, което се оказа и последно в мача. То бе дело на 16-годишния юноша на клуба Мирослав Александров.