Мъри и Астана се издъниха, титлата под въпрос

0

Астана на Станимир Стоилов загуби дербито в Казахстан с Кайрат у дома с 0:2. По този начин интригата около това кой ще стане шампион на Казахстан ще се реши в последния кръг.

В него Астана приема Акжаик, който се спаси от изпадане и не играе за нищо, докато Кайрат е домакин на Актобе. Тимът на Стоилов е лидер със 76 точки, докато Кайрат е с точка по-малко.

Днес първото полувреме премина под превъзходството на домакините, които обаче така и не успяха да реализират гол. През втората част Кайрат изравни играта и тръгна да търси победата, тъй като единствено тя съхраняваше шансовете им.

Гостите стигнаха до успеха с две попадения след 70-ата минута, дело на Абикен и Гуху, които оформиха крайния резултат.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]