Светослав Петров: Разочарован съм! Ще кажа неща, за които после ще съжалявам

0
chernomoretz etar (46)
-
-

Старши треньорът на Етър – Светослав Петров – сподели мнението си за загубата с 0:3 от Хебър.

„Първото полувреме имахме ситуации, при които последният пас можеше да ни създаде ситуации за гол. Не мисля, че Хебър имаха кой знае колко положения, докато бяхме 11 на 11. Съжалявам. Каквото и да говоря…

Ситуацията за червения картон – фалът не беше необходим. Проблемът беше преди това – можеше да се даде по-чист пас. Разочарован съм. Особено от по-голямата част от хората, които влязоха, идеята беше да се подсилим, а ние – напротив. Сега вече, каквото и да говорим, ще кажа неща, за които после ще съжалявам.

Ако играем, както срещу Арда, имаме шанс за спасение. Няма да позволя на никого да се пусне. Ще играем до последния мач“, коментира Петров.