Септември пречупи адашите в Симитли(СНИМКИ)

0

Отборът на Септември (София) победи съименника си от Симитли в мач от деветия кръг на Втора лига. Столичани се наложиха с 3:1 с хеттрик на Димитър Костадинов. Младият атакуващ полузащитник от Бургас се разписа на два пъти малко преди почивката и трети път в 78-ата минута. Малко преди последния гол пък Борислав Хазуров бе намалил за домакините от дузпа.

Така с успеха си днес гостите записаха четвърта поредна победа и вече кризата отпреди месец сякаш вече е далеч в миналото. Играчите на Христо Арангелов са на шесто място с 16 точки. Симитли пък е осми с 12 пункта.През седмицата отборът воден от Тодор Киселичков загуби с 2:4 и от третодивизионния Извор и тази загуба е още по-неприятна. Тя е и втора за тима в Симитли,след загубата с 2:3 от Хебър.