Петър Колев: Разочаровани сме! Смените не успяха да помогнат

0
Снимка: beroe.bg

Старши треньорът на Берое – Петър Колев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Черно море.

„Равностоен мач на надлъгване. Първото полувреме нямахме достатъчно агресивност в атака. Първото полувреме допуснахме 2 ситуации, през второто – 1. От 3 ситуации допуснахме гол. Не знам дали е много, или малко за гостуване на Черно море. През по-голямата част от мача стояхме стабилно в защита. Атакуващите ни действия бяха разконцентрирани, не създадохме достатъчно положения. Разочаровани сме от резултата и от някои игрови действия. Смените са в лош игрови ритъм. Не успяха да помогнат на отбора в офанзивен план. Имахме проблеми с хората, които заменихме.

Трябва да се възстановим и да се подготвим. Всички са здрави засега. Надявам се всички да са в бойна готовност“, коментира Колев.