Неймар се завърна с гол и спаси Бразилия срещу Колумбия(ВИДЕО)

0

Отборите на Бразилия и Колумбия завършиха наравно 2:2 в атрактивна контролна среща играна в Маями. Двата тима направихан много зрелищен мач, в който супер звездата Неймар се завърна с гол след три месеца пауза заради контузия. Каземиро от Реал Мадрид откри за Бразилия в 19-ата минута, но още до почивката колумбийците направиха пълен обрат с два гола на Луис Муриел в 25-ата от дузпа и 35-ата минута. Звездата на Бразилия Неймар спаси своите от загуба с точен удар в 58-ата минута. Той записа и асистенция при първия гол на кариоките.
Бразилия има още една приятелска среща в САЩ. След четири дни кариоките излизат срещу Перу. Двубоят в Лос Анжелис ще бъде повторение на финала от Копа Америка през юни в Рио де Жанейро.