Марица и Черноморец не излъчиха победител в 6-голово шоу

0
chernomoretz spartak varna (29)

Черноморец и Марица не излъчиха победител в мач от V кръг на Втора лига. На стадиона на пловдивчани съперниците изиграха атрактивен мач, изпъстрен с 6 гола, като последният съдийски сигнал прозвуча при 3:3.

Черноморец имаше прекрасна възможност да открие резултата след 120 секунди игра. Живко Петков обаче пропусна дузпа. Марица пък поведе в 9-ата минута с гол на Ифеани, който засече с глава центриране от корнер.

Гостите реагираха светкавично и в рамките на 240 секунди осъществиха пълен обрат. В 12-ата минута Тодор Чаворски изравни с удар от около 25 метра. В 16-ата пък Даниел Иванов бе изведен сам срещу вратаря, преодоля го и се разписа за 1:2.

Минутка преди да изтече редовното време на първото полувреме Валери Домовчийски с удар от границата на наказателното поле възстанови равенството – 2:2.

В 64-ата минута Марица на свой ред стигна до обрат. С второто си попадение в мача Домовчийски направи резултата 3:2. Бившият нападател на Левски реализира с шут отблизо под гредата.

В 85-ата минута обаче гол на Живко Петков оформи крайното 3:3. Нападателя реализира красиво попадение с удар от около 25 метра.