Любим отбор на феновете на ЦСКА спечели купата на Словения

0
6207 front

Олимпия (Любляна) спечели Купата на Словения! На финала възпитаниците на Сафет Хаджич победиха големия враг Марибор с 2:1. Така тимът защити отличието си, което спечели и през миналия сезон.
Олимпия стигна до успеха с два гола на Стефан Савич. Той първо откри резултата в 17-ата минута, когато получи дълъг пас, надбяга защитата на съперника и хладнокръвно реализира за 1:0.
В 75-ата минута Савич подпечата успеха на своя тим със страхотен изстрел от границата на наказателното поле за 2:0.
В добавеното време Марибор успя да стигне до почетен гол. Негов автор бе Таварес, който се разписа отблизо след пас на Мешанович отляво.
Все пак Олимпия спечели общо 6-ата Купа на Словения. Марибор обаче остава с най-много отличия във витрината си – общо 9.