Белия: Оттук-нататък трябва да мислим изключително много за това да печелим точки

0
nikolai kirov
Снимка: beroe.bg

Старши треньорът на Берое – Николай Киров – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Славия.

„Много лошо начало. Не може да допуснеш гол във 2-ата минута при постепенна атака. Недобро представяне на цялата крайна защитна линия. Не съумяхме да създадем ситуации. Повече беше териториален натиск. Първата част пресирахме добре, отнемахме топката, но не намерихме начин да завършим с удари във вратата.

Имаме доста малко спечелени точки. Не деля двубоите на домакински и гостувания. Малко са ни точките. Оттук-нататък трябва да мислим изключително много за това да печелим точки.

Леки двубои няма. И днес се получи доста здрав мач. От понеделник започваме да се готвим за Левски“, коментира Белия.