Аржентина и Меси пак не биха на Копа Америка(ВИДЕО)

0

Аржентина изигра поредния си слаб мач и стигна само до 1:1 срещу Парагвай във втория кръг от група „В“ на Копа Америка. Лионел Меси и Франко Армани имат основна заслуга за това „гаучосите“ да не запишат нова загуба. Звездата на Барселона изравни от дузпа в 57-ата минута, а малко по-късно Армани спаси наказателен удар, изпълнен от Дерлис Гонзалес.
Гола за „гуараните“ вкара Ричард Санчес в 37-ата минута след перфектна асистенция на Мигел Алмирон. Парагвайците демонстрираха дисциплина, каквато липсваше в състава на Аржентина, но не можаха да се възползват от шанса да грабнат победата.Срещата беше от голямо значение и за двата тима, които се провалиха на старта. Аржентинците загубиха с 0:2 от Колумбия, а Парагвай завърши 2:2 с Катар, след като водеше с 2:0.