Акрапович: Уникално е да спечелиш нещо в кариерата си! Тези моменти са специални и можеш да си горд цял живот

0
Снимка: cska.bg

Старши треньорът на ЦСКА-София – Бруно Акрапович – сподели мнението си за победата с 4:0 над Ботев (Враца), която класира отбора за 1/2-финалите в турнира за Купата на България.

„Резултатът показва, че е било лесно, но не чак така. Първото полувреме имахме някои проблеми. Имахме ден по-малко от противника. Вкарахме голове в точното време. Имахме и още положения.

Казах на Кайседо на полувремето, че искам хеттрик. Момчето се раздава във всеки мач и във всяка тренировка.

Говорихме колко е уникално да спечелиш нещо в кариерата си. Аз имах късмета да спечеля купата на два пъти с Локо (Пд). Тези моменти са специални и можеш да си горд цял живот.

Ще се фокусираме и върху Купата, и върху първенството. Очаквам все по-добри игри.

Занев е готов. Можеше да играе днес, но не исках да рискувам. За Юга ще разберем утре“, коментира Акрапович.