ЦСКА 1948 би Кариана Ерден в контрола

0
CSKA 1948 KARIANA

ЦСКА 1948 спечели 1:0 контролата с Кариана Ерден в сблъсък на лидерите в две от Третите ни лиги. Разписа се Кристиян Михайлов в 86-ата минута.

Контролата на терена с изкуствено покритие на „Витоша 13“ ПЖИ беше изгледана от над 100 души, сред които голмайстор №1  за всички времена на армейците Петър Жеков. На почивката легендата получи подарък от клуба. Връчи му го почетният президент Ангел Рангелов.

Преди почивката липсваха интересни ситуации. Гущеров вкара топката в мрежата с хубава ножица, но съдията беше вдигнал флага за засада. Шанс имаше и пред Томислав Павлов, който обаче не улучи добре топката.алко преди края Любо Христов хвърли хубав пас съм Кристиян Михайлов, десният бек спря отлично топката в пеналта и със  страхотен удар в далечния ъгъл отбеляза победния гол.
Срещата беше изгледана и от бившия капитан на ЦСКА Емил Кременлиев. Бившият национал разузнаваше двата отбора за  Арда, където е спортен директор.