Заги: Липсата на точки се превръща в проблем! Искаме да спечелим срещу ЦСКА (ВИДЕО)

0
zlatomir zagorchich 2
-
-

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич призна след загубата от Витоша Бистрица, че липсата на точки за „белите“ се превръща в проблем за тима му. Днес отборът от „Овча купе“ допусна поражение от бистричани, а това бе петият мач, в който Славия не може да запише успех, а в следващия кръг се изправя срещу ЦСКА-София.

„Не успяхме да вкараме гол от нашите положения, особено през първото полувреме. Когато не вкараш гол, обикновено се получава това, което се случи днес. Явно това тежи. Сега вече имаме проблеми с липсата на точки. Надявам се, че ще се справим в другите мачове. Трябва да си вярваме повече“, коментира Златомир Загорчич след поражението с 0:1.

„Няма психологическо натоварване. Ние си играем, правим положения, но пропускаме прекалено много. Дано следващия мач направим едно положение, вкараме и спечелим. Първото полувреме играхме това, което искахме. Второто полувреме обаче не съм доволен. Малко нарушихме дисциплината в играта. Голът, който получихме дойде именно заради това. Не искам да се оправдавам с липсата на защитници. Момчетата работят здраво, показваме в мачовете красива игра, правим положения, просто за съжаление за момента нямаме късмет. Павел Виданов не е играл четири месеца, надявам се скоро да можем да го ползваме. Положението с контузените е подобно. Те се завръщат след два месеца извън терена. Искаме да излезем и да се опитаме да спечелим срещу ЦСКА. Ще се опитаме да постигнем резултат, който е в наша полза“, каза още наставникът на Славия.