Юношите на Лудогорец биха сърби(ВИДЕО)

0

Формациите на Лудогорец U19 и U16 спечелиха контролите си с ОФК Белград, съответно с 2:1 и 3:2, като съперниците на по-малките „орли“ са една година по-големи – U17. Мачовете се играха в комплекса „Гнездо на орли“.Момчетата на Тодор Живондов изиграха тактически добре двубоя си. Те поведоха с 1:0 в 15-ата минута, като точен бе Хюсеин Кольоглуев, който засече с глава центриране от фланга. Гостите от Сърбия изравниха в 62-ата минута. Влезлият като смяна Алекс Ганчев прати топката в мрежата за 2:1 в 80-ата минута, след корнер и отново с глава. Възпитаниците на Иво Градев поведоха в 23-ата минута, когато Стефан Статев бе изведен добре вдясно и порази далечния ъгъл. Гостите изравниха в 43-ата минута. Разградчани излязоха напред в резултата в 56-ата минута, когато Росен Иванов направи добро двойно подаване със Стефан Статев и завърши хладнокръвно акцията. В 75-ата минута гостите си вкараха автогол за 3:1. Две минути по-късно те успяха да намалят на 2:3.