Ясен Петров с шокиращи думи на полувремето към бг националите

0

Националният селекционер на България Ясен Петров е направил доста шокиращо изказване към неговите футболисти на полувремето на световната квалификация срещу Литва във Вилнюс, когато „трикольорите“ вече губеха в резултата с 0:1. За това разкри националът Петко Христов.

Защитникът говори след мача и каза: „Ясен Петров ни каза да продължаваме в същия дух и да стъпваме по-здраво в единоборствата. Каза ни, че литовците ще се изморят през второто полувреме и ще отпаднат. Днес обаче не се получи нищо.“

В крайна сметка през второто полувреме Българоя успя да изравни резултата с гол от фал на Кирил Десподов, но след това Литва успя да вкара два гола, а дори разтресе и напречната греда на вратата на Мартин Луков преди това.

Нищо ново под слънцето: България падна и от Литва