Янтра картотекира 21 футболисти

0
qntra
Снимка: facebook.com/YantraGabrovo

21 играчи картотекира днес Янтра за започващия в събота нов сезон във Втора професионална лига. Седем са новите попълнения в състава. Това са вратаря Борис Груев, бранителите Цветелин Радев, Иван-Йоанис Атанатос и Валентин Цветанов, полузащитниците Петър Вуцов и Никола Ботев и нападателя Даниел Младенов. С първия отбор тренират и юношите Ивайло Енчев, Симеон Милев и Виктор Тодоров. С тима се разделиха вратаря Петър Иванов, Добромир Бонев, Михаил Минков, Тодор Чаворски, Симеон Турлаков и Георги Върбанов. Искрен Писаров пък ще концентрира изцяло върху ролята си на помощник треньор.

Янтра ще стартира в новото първенство с тежко пътуване до Видин и гостуване на един от новите членове на групата – Бдин. Съставът ни тръгва за срещата утре по обед, а мачът е в събота от 18:30 часа и ще бъде ръководен от столичния рефер Димитър Буров. Негови асистенти на стадион „Георги Бенковски“ ще бъдат Павлин Михайлов и Дарин Иванов, а за четвърти рефер е назначен Вилиян Видинов.

Старши треньорът на Янтра Велислав Вуцов е с наказание от два мача, наложено му в края на миналото първенство и няма да може да стои на скамейката на отбора във Видин.

Първото домакинство на тима ни за сезона е следващия четвъртък, 20-ти юли, от 18:30 часа на стадион „Христо Ботев“ срещу състава на „Беласица“ (Петрич).