Повече от 17 000 евро събра благотворителната инциатива в памет на Боби и Мишо

0
slavia traur
- -

Славия и Сдружение „Ангели на пътя“ събраха 17 460,21 евро от благотворителния мач в памет на Боби и Мишо. 🤍
На 22 юли на стадион „Александър Шаламанов“ вторият отбор на Славия изигра благотворителни приятелски срещи срещу дублиращия състав на Левски и третия отбор на ЦСКА. Инициативата беше организирана в памет на трагично загиналите в автомобилна катастрофа през юни юноши на Славия – Боби и Мишо.
Благодарение на съпричастността и подкрепата на всички, бяха събрани 17 460,21 евро, които ще бъдат разпределени поравно, както следва:
🤍 4 365 евро – за семейството на Мишо;
🤍 4 365 евро – за семейството на Боби;
🤍 4 365 евро – за треньора от Академия Славия Иван Терзийски, пострадал при катастрофата;
🤍 4 365 евро – за Сдружение „Ангели на пътя“, което подпомага пострадали и семейства, засегнати от тежки пътнотранспортни произшествия.
От Сдружение „Ангели на пътя“ изказаха своята искрена благодарност към Славия за инициативата и за организирането на благотворителните срещи в подкрепа на семействата, пострадали при автомобилни катастрофи.
Благодарим на всички, които се включиха и подкрепиха тази благородна кауза!

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани